Przede wszystkim praktyk z rzetelną wiedzą. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego , II-go Wydziału Lekarskiego na kierunku Fizjoterapia (studia I...
Pasjonatka medycyny. Jestem fizjoterapeutką specializującą się w diagnostyce i terapii niewowląt, dzieci oraz młodzieży. Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku...
Jestem fizjoterapeutą od 2003 roku. Tytuł magistra uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoje długoletnie doświadczenie zdobywałam podczas pracy...
Maria jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (studia I stopnia) oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł magistra fizjoterapii...
fizjoterapeuta dziecięcy Witam! Nazywam się Małgorzata Łapot, jestem absolwentką kierunku fizjoterapia na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moje zainteresowanie fizjoterapią...
Opublikowano na
Ewa Stefaniak
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Jestesmy pod opieka Pani Moniki - sympatycznie i profesjonalnie, z doskonalym podejsciem do naszego malenstwa. Oprocz zabiegow na miejscu, Pani Monika pokazuje cwiczenia, ktore wykonujemy w domu i efekty widac z dnia na dzien! Bardzo polecamy!
Opublikowano na
Magdalena Wasilewska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam bardzo synek chodzi od ponad roku do Pani Basi i robi postępy, pełny profesjonalizm i na wszystkie pytania uzyskujemy odpowiedzi ❤️❤️❤️
Opublikowano na
Katarzyna Kuran
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
FizjoFinezja to miejsce stworzone z myślą o małych pacjentach. Syn jest pod opieką Pani Marioli Pytlińskiej, której profesjonalizm i wiedza są niesamowita. Dzięki jej pracy syn chodzi, a nawet biega, choć rokowania lekarzy nie były tak optymistyczne. Praca z synem przed operacją kardiologiczną pozwoliła na lepsze przygotowanie ciała do wyzwania jakie przed nim stało. Dzięki temu po trudnej operacji wracał szybko do pełnej sprawności. Na duży plus jest fakt, że podchodzi do problemu dziecka kompleksowo, nie skupia się tylko na swojej profesji, ale gdy widzi potrzebę konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin nakieruje rodzica. Dodatkowo potrafi pracować z dzieckiem w spektrum autyzmu, wchodzi z dzieckiem w komunikację alternatywną, wprowadza podczas terapii dodatkowe ćwiczenia wspierające koncentrację i potrzeby w obrębie czucia głębokiego. Specjalista z sercem na dłoni.
Opublikowano na
Damian Kraszewski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
W 100 procentach polecam. Pani Mariola to osoba o ogromnej, a wręcz przeogromnej wiedzy, empatii i fachowym podejściu do dzieci i rodziców. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy opierając się na badaniach, planszach, publikacjach i szkielecie, tłumacząc jak działają poszczególne mięśnie. Na pytania, które zadajemy, otrzymujemy merytoryczną odpowiedź, ale też przekazaną w sposób "przyziemny". Dużym plusem jest to, że można nagrać filmik z wizyty, aby w domu wykonywać prawidłowo ćwiczenia. Jesteśmy po kilku wizytach i wychodząc z gabinetu, mamy zawsze świadomość, że jesteśmy w dobrych rękach. Otrzymaliśmy namiar z polecenia co również o czymś świadczy :). Bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy.
Opublikowano na
Paulina Wąsikowska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam! Obecnie dzieci uczęszczają na zajęcia do Pani Małgosi. Jest ona doświadczoną specjalistką, potrafi odpowiednio wyjaśnić znaczenie i sposób przebiegu terapii oraz dopasować ćwiczenia do potrzeb dziecka. Widać, że wykonuje swoja pracę z powołania, dzieci chętnie chodzą na ćwiczenia. W razie potrzeby/pytań jest stały kontakt z fizjoterapeutą, zawsze można liczyć na poradę czy podpowiedź. Cały zespół cechuje profesjonalizm i zaangażowanie.
Opublikowano na
Adriana
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
POLECAM: praca Pani Marioli to pełen profesjonalizm i SKUTECZNOŚĆ w działaniu. Pięknie wyprowadziła córkę z wady postawy. Wielkie to szczęście, że mamy w Grodzisku taką osobę, nie trzeba szukać pomocy gdzieś daleko. Zadowolona mama.
Opublikowano na
Paulina Jabłońska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam całym sercem. Wspaniałe miejsce i specjaliści. Moja córka uczęszcza od ponad roku na fizjoterapię do Pani Iwonki Kurek. Jest to dusza nie czlowiek!!! Wspaniałe podejście do dzieci, bawi sie z nimi pracując, ma mnóstwo kreatywnych pomysłów jak zachęcić dzieci nawet śpiewa. Ma niesamowita wiedzę i wszystko potrafi przełożyć również na język rodzica. Polecam całym sercem.
Opublikowano na
Wiola Okrasa
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Z całego serca polecam! Pani Mariola to świetna specjalistka – bardzo zaangażowana, z ogromną wiedzą i super podejściem do małego pacjenta. Na zajęciach panuje luźna, miła atmosfera, dzięki czemu ćwiczenia są nie tylko skuteczne, ale też przyjemne. Fajnym dodatkiem jest możliwość nagrania ćwiczeń, żeby spokojnie można było je wykonać w domu.
Opublikowano na
Sławek Nikiel
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pani Iwona ma super podejście do niemowląt. Rozwiała nasze wątpliwości, wszystko rzetelnie wytłumaczyła i zadała ćwiczenia do domu. Gorąco polecam!
Opublikowano na
Monika Młynarska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szczerze polecam ! Jeśli ktoś chce naprawdę zatroszczyć się o swoje dziecko to lepiej nie trafi. Pani Mariola wyprowadziła mi syna z dużej asymetrii! Dokumentowaliśmy wyniki naszej pracy fotograficznie i filmowo, co dawało nam poczucie faktycznej poprawy 😁W rodzinie niestety występuje u mnie skolioza, wiem jaka to ciężka choroba, która najbardziej daje się we znaki w życiu dorosłym 😏 Wiem, że trzeba kontrolować dziecko na różnych etapach rozwoju, dlatego co kilka miesięcy pokazujemy się na kontroli 👍 Kompetencje, warsztat i doświadczenie Pani Marioli nie mają sobie równych🤩 Do tego FizjoFinezja, współpracuje z innymi specjalistami np. neurologiem, logopedą, ortodontą - jesteście Państwo w dobrych rękach ! Polecam i dziękuję